ROUGH-Y Ellips dining tuintafel 240x120x76cm
Artikelnummer | 111724 |
---|---|
Materiaal | Teakhout |
Beschikbaarheid |
Direct Leverbaar
|
Levertijd |
Binnen 5 werkdagen gratis thuisbezorgd vanaf € 150,-* of direct af te halen in Almelo Bestellingen met een bestelwaarde boven de € 150,- worden in Nederland, België en Duitsland (ook op de Waddeneilanden) gratis* bezorgd. Bij bestellingen onder de € 150,- brengen wij een klein deel van de bezorgkosten in rekening, namelijk € 4,95. Let op, dit is meestal een fractie van de bezorgkosten die Kees Smit Tuinmeubelen in totaliteit voor haar rekening neemt. *Heeft u een parasolvoet besteld? De bezorgkosten voor parasolvoeten bedragen €29,95. Mocht uw totale orderwaarde (excl. verzendkosten) hoger zijn dan €300,-, dan vervallen deze kosten. |
Afhalen |
Afhalen is i.v.m. de aangescherpte coronamaatregelen tijdelijk niet mogelijk |

Beoordelingen voor ROUGH-Y Ellips dining tuintafel 240x120x76cm
-
|Gepost opMooie houttekening, makkelijk in onderhoud. Bijpassende stoelen zitten na een uren durende maaltijd nog steeds comfortabel. Een plaatje op het terras, functioneel in gebruik.
-
|Gepost opWe hebben voor deze tafel gekozen omdat er op zoek waren naar twee nieuw eettafels bij ons in huis. In april hadden we ons oog al laten vallen op deze tafels toen we bij toeval bij Kees Smit in Almelo binnen liepen. We vonden de ovale vorm meteen leuk en waren vooral gecharmeerd van de verhouding tussen de lengte en de breedte omdat deze tafel net iets breder is dan de andere ovalen eettafels die we hebben gezien. Uiteindelijk zijn we toch weer bij Kees Smit, deze keer in Amersfoort beland en hebben toch voor deze tafels gekozen. Inmiddels staan ze bij ons binnen, één in de keuken en één in de eetkamer en we vinden het geweldig. De rustieke uitstraling van het teakhout past geweldig in ons interieur. Wij zijn helemaal blij met deze aanpak.
-
|Gepost opFantastisch mooie tafel, die achteraf nog wel groter had gekund door zijn vorm.
-
|Gepost op
-
|Gepost opErg mooie (en erg zware) tafel. Kan niet wachten op de volgende zomer!
-
|Gepost op
-
|Gepost opWij houden van hout het geeft een mooie rustieke uitstraling en de ruimte op tafel is wel fijn als je met vrienden samen bent.
-
|Gepost opGoede kwaliteit, mooi product
-
|Gepost opStevig en mooi
-
|Gepost opPerfecte vorm, waardoor de tafel uitstekend past op ons terras. Zeer degelijk.
Vraag & Antwoord
ROUGH-Y Ellips dining tuintafel (240 x 120 cm)
Op zoek naar een mooie, stoere, teakhouten dining tuintafel? Bij Kees Smit Tuinmeubelen bent u dan aan het goede adres! Deze ellipsvormige tuintafel (240 x 120 cm) met matrixpoot is behandeld met een Old Teak Greywash. Uw eigen tuinset samenstellen? Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken!Eigenschappen ROUGH-Y Ellips dining tuintafel (240 x 120 cm)
De ROUGH-Y dining tuintafel is een ellipsvormige, teakhouten tuintafel die is behandeld met een Old Teak Greywash. Dit geeft de tuintafel een stoer uiterlijk. Teak is een langzaam groeiende houtsoort en daardoor zitten de vezels dicht op elkaar. Dit heeft als voordeel dat het glad aanvoelt, ook door de jaren heen. Van nature is teak een vettige houtsoort waardoor deze tuintafel uitermate geschikt is om buiten te staan. Wij adviseren echter om uw tuinmeubelen gedurende de winterperiode op te bergen. Als dit niet mogelijk is, dan kunt u deze het beste onafgedekt buiten laten staan.Deze stoere ROUGH-Y dining tuintafel is uniek in zijn soort, elke tafel heeft zijn eigen ruige uiterlijk. De tuintafel zal door de seizoenen heen alleen nog maar stoerder worden door het vertonen van barstjes en haarscheurtjes. Teak heeft ook de eigenschap dat het vergrijst door de weersinvloeden. Doordat deze ellipsvormige tuintafel een matrixpoot heeft, kunt u makkelijk en gezellig om de tuintafel heen zitten.